KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14413230
nr 1441 3230
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Ibiza Evening". Signerad, numrerad 20/50, Giclee fine art. Bildmått: 87. 5x59. 5 cm, yttermått inklusive ram: 90x61 cm, oramat löst blad
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:31:04
10/1 20:26:04
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy